Kontakt vår kundeservice

Telefon nummer
+47 404 05 636

E-post adresse
kundeservice@ftsa.no

Organisasjonsnummer
925 089 494MVA

Faktura
EHF til 925089494
faktura@ftsa.no

Besøks- og postadresse
Televegen 5, 3802 Bø i Telemark

Hvem er Fellestjenester

Daglig leder
Helene Braaten

helene.braaten@ftsa.no

IT-ansvarlig
Ole Christian Bakås

ole.christian.bakas@ftsa.no

Kreativ leder
Stina Kristin Robberstad-Danielsen

stina.robberstad@ftsa.no

Kommunikasjonsleder
Camilla Moen

camilla.moen@ftsa.no

Vikarierende kreativ leder
Karine Risdalen

karine.risdalen@ftsa.no

Operativ driftsleder
Håvar Mæland

haavar.maeland@ftsa.no

Økonomi- og regnskapsmedarbeider
Marianne Haave

marianne.haave@ftsa.no

Bærekraftsleder
Magnus Granum

magnus.granum@ftsa.no

Økonomi- og administrasjonsansvarlig
Håvar Mæland

haavar.maeland@ftsa.no

Administrasjon- og markedskoordinator
Nadine Lea B. Løvdal

nadine.lovdal@ftsa.no